Dvsc–újpest

DVSC Újpest élő közvetítés A szezon legfontosabb mérkőzésére készül a csapat az ellenfél pedig az ősi rivális Újpest lesz. The match starts at 445 PM on August 8th 2021.

Sport Nb I Kiesett A Dvsc Bennmaradt Az Ujpest Hvg Hu

Augusztus 8-án 1745 perckor a debreceni Nagyerdei Stadionban lép pályára az újonc DVSC az.

. 1 day agoDebreceni VSCÚjpest FC élőben az NSO-n. Percig győzelemre állt Debrecenben még úgy is hogy a 14. DVSC v Újpest Match Summary.

Forduló - pótlás Két percben. Get the full recap of DVSC - Újpest FC complete with stats and highlights. 22 hours agoOTP Bank Liga DVSC - Újpest FC mérkőzés Nézze meg most OTP Bank Liga Vasas FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés.

Mol Fehérvár FC - Újpest FC OTP Bank Liga 2223 4. OTP Bank Liga 11. 10 Ugrai Roland András.

Eurosport is your source for the latest OTP Bank Liga match updates. Spieltag Nagyerdei Stadion 27052023 DVSC Geplant -. Qt3l7xyorgpzvm OTP Bank Liga NB I.

Debreceni VSC is going head to head with Újpest starting on 16 Oct 2022 at 1145 UTC. DVSC Újpest closing UFO. A mérkőzés 1530-kor kezdődik a 2022.

FOOTBALL NB I ROUND 24 230 pm. Deslandes Sylvain Boris Nabil OG 27. ONLINE SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS ITT.

Újpest 3-1 DVSC. Tabella Galéria M GY D V P G. Fordulójában de a hazaiaknak sikerült egyenlíteni 22 és legalább egy pontot otthon tartottak.

Sok erejét lekötötte az Újpestnek a védekezés de egy pont lett a jutalma Fotó. DVSC Újpest closing UFO. Currently Debreceni VSC rank 9th while Újpest hold 7th position.

Újpest FC - Vasas FC. Dzsudzsák 65 ELFM B. Dvsc Ujpest Fc Osszefoglalo Labdarugas Golok.

Debrecen Nagyerdei Stadium Camel. Gergő Bogár ONLIVE BROADCASTING. Az Újpest a 87.

Eurosport is your source for the latest OTP Bank Liga match updates. Bahasa - Indonesia. DVSC Újpest closing UFO National Sport by getting extensive information about NB I.

A DVSC - Újpest FC mérkőzést követő sajtótájékoztató-----Kövess minket Weboldal. Kövesse élőben a OTP Bank Liga élő Labdarúgás mérkőzést a DVSC és a Újpest FC között az Eurosport segítségével. Deslandes Sylvain Boris Nabil OG 27.

Get the full recap of DVSC - Újpest FC complete with stats and highlights. Debrecen Nagyerdei Stadion 13 óra 45 perc. The match is a part of the NB I.

16 hours agoA DVSC ezzel már eldöntötte az összecsapást ugyanakkor az utolsó percekben még egy gyors ellentámadásból is betalált így. Catch the latest DVSC and Újpest. Perctől emberhátrányban játszott a labdarúgó NB I 2.

DVSC Újpest FC live on NSO. 22 hours agoA DVSC ezzel már eldöntötte az összecsapást ugyanakkor az utolsó percekben még egy gyors ellentámadásból is betalált így fölényessé vált a sikere. Follow the OTP Bank Liga live Football match between DVSC and Újpest FC with Eurosport.